Sodexo Multi Pass CARD - jedna karta na všechno sodexo karta kde uplatnit
Informace pro partnery akceptující stravenky, poukázky a další služby od Sodexo. Získejte pro svou provozovnu nové zákazníky i vy!
Kde uplatnit benefity Sodexo
Katalog provozoven, ve kterých můžete uplatnit benefity. Přehled partnerů, u kterých lze uplatit Sodexo benefity naleznete na portálu MůjPass.cz nebo v mobilní aplikaci Sodexo Osobní účet, která je dostupná pro všechna zařízení se systémy Android a iOS.Náhled partnerské sítě naleznete i ve webové verzi svého Osobního účtu, konkrétně v záložce Kde nakupovat.
Images of Sodexo karta Kde uplatnit sodexo karta kde uplatnit
Kde využít Sodexo Gastro pass? už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.
MůjPass - Vyhledejte si provozovny, kde uplatníte … sodexo karta kde uplatnit
Kde se dá uplatnit Flexi Pass. Z webových stránek společnosti Sodexo se lze dostat na stránky MůjPas. Na nich je k dispozici filtr, který po zadání lokality – kraje nebo města – a po navolení typu provozovny, ukážou všechny možnosti v daném regionu. Umožní najít provozovny podle typu poukázky.
Kde se dá platit Flexi Pass od Sodexo - Frau.cz
Мы хотели бы показать здесь описание, но сайт, который вы просматриваете, этого не позволяет.
Kde berou stravenky: Albert, Tesco, Billa, Kaufland, …
Sodexo vám automaticky ke kartě Gastro Pass CARD zřídí účet, kde naleznete všechny potřebné informace a nástroje pro správu vaší karty (přehled transakcí, zůstatek na účtu, manuál). K dispozici je vám na adrese www.sodexo-ucet.cz.
Kde využít Sodexo Gastro pass? - Diskuze - …
Jako běžná platební karta. Funguje jako běžná platební karta, na kterou jste zvyklí. Vlastní PIN. Nastavíte si vlastní PIN, který si můžete kdykoliv změnit. Aplikace Mobilní platba. Multi Pass CARD můžete nahrát do aplikace Mobilní platba a platit za oba benefity mobilem. S …
Fokus Pass - Sodexo sodexo karta kde uplatnit
Fokus Pass lze uplatnit na volnočasové aktivity podle vašich představ, a to v oblasti sportu, relaxu, kultury, cestování, zdraví či vzdělávání. Vybrat si můžete ze široké nabídky u více než 10 000 partnerů. Podrobný seznam všech smluvních partnerů ve vašem okolí i v celé ČR najdete na www.mujpass.cz.
Kde berou stravenky a stravenkové karty? - Měšec.cz sodexo karta kde uplatnit
Ref A: 91C5E9D037DC453DAE1CCA5DDAA439B3 Ref B: FRAEDGE1207 Ref C: 2020-12-07T22:42:51Z

moc přítomného okamžiku pdfžabí stehýnka kde koupitholiday bonus cardkdyž se cítíš jako nulak čemu jsou sběratelské karty steamklidný jakoštěňata zdarma prahakde koupit hřeben na všippl prahačištění koberců praha

music-cb.czSodexo karta kde uplatnit